مقالات

برند های معتبر تولید سیم بکسل در جهان

برند های معتبر تولید سیم بکسل در جهان

برند های معتبر تولید سیم بکسل در جهان

 

چین بلاک

 

برند های معتبر بسیاری در جهان به تولید سیم بکسل مشغول اند. تعدادی از این برند ها به تولید سیم بکسلی خاص متناسب با صنعتی خاص می پردازند و برند های دیگر تولیدات گسترده تر و متناسب با نیاز عموم دارند. از قدیمی ترین و معتبر ترین تولید کنندگان سیم بکسل در جهان می توان به شرکت کاسار آمریکا اشاره کرد که تولید کننده سیم بکسل هایی با توانایی بارگیری و طول عمر بسیار زیاد می باشد. علاوه بر قابلیت ها و کاربرد های فراوان سیم بکسل تولیدی توسط شرکت کاسار این شرکت نیز به تولیدات منحصر به فرد برای مصارف خاص نیز می پردازد که این تولیدات دارای ساختار منحصر به فرد و منسجم و دارای لایه های پلاستیکی بسیار مقاوم در مابین لایه های درونی و استرند های سیم بکسل می باشد. از تولیدات کلی و منحصر به فرد شرکت کاسار می توان به سیم بکسل هایی با ساختار استراتو پلاست، توربوپلاست، سوپر پلاست و پارا پلاست اشاره نمود که برای صنایعی خاص و مهم مورد استفاده قرار میگیرند. قیمت سیم بوکسل تولید شده در شرکت کاسار بسیار بالاست اما با توجه به تکنولوژی منحصر به فرد و کیفیت نهایی و طول عمر تولیدات این شرکت بسیار توجیه پذیر است.

 

اسلب گیر

 

از دیگر برندهای معتبر تولید سیم بوکسل در جهان می توان شرکت گوستاولف آلمان اشاره کرد که بیشتر به تولید سیم بکسل های آسانسور می پردازد. سیم بکسل های تولید شده در شرکت گوستاولف با یک نوار سبز رنگ بر روی استرند خود قابل شناسایی هستند و همراه با گارانتی و سرتیفیکت به بازار عرضه می شوند.

برند های معتبر برایدون انگلستان، فون باومن آلمان و الویرا پرتغال از دیگر شرکت های تولید کننده سیم بکسل در صنعت می باشند.

 

وینچ برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *