مقالات

قیمت جرثقیل دستی

قیمت جرثقیل دستی

جرثقیبل ها سقفی باتوجه به گسترشی که در صنایع امروز پیدا کرده اند و طرفداران بسیاری که در جمع صنعتگران دارند در انواع مختلفی وجود دارند که برای کاربرد های مختلفی تولید میشوند. این جرثقیل ها با توجه به ویژگی هایی که درون آنها وجود دارد در جاهای مختلفی میتوانند به کار روند و استفاده های متنوعی از آن ها بشود. جرثقیل های سقفی بنا بر ویژگی های بسیار مختلفی می توان دسته بندی کرد ولی اگر بخواهیم به صورت عمومی به آنها نگاه کنیم به دوسته جرثقیل های سقفی برقی و جرثقیل های سقفی دستی تقسیم بندی خواهند شد.

 

جرثقیل های سقفی بصور عمومی به خاطر همین ویژگی هایشان در مکان های مختلفی با ابعاد مختلفی و با ابعاد و حجم کاری مختلفی میتوانند به کار روند. جرثقیل های سقفی برقی معمولا در کارخانجات و کارگاه های بزرگ به کار میرود که نیاز است بار های زیادی بالا و پایین و جابجا می شوند این جرثقیل ها به نسبت نیازمند فضاهای بیشتر هستند با اینکه خود جرثقیل های سقفی نیز دارای دو دسته تک پل دو پل هستند که برا فضا های مختلفی طراحی شده اند ولی با این حال برا کار های سبک تر و کوچکتر بهتر است که جرثقیل های دستی استفاده کنید.

 

جرثقیل های دستی دارای هزینه ها کمتری هستند و می توانند برای این افراد بسیار مفید باشند. امروز در ایتال ابزار قصد داریم به انواع جرثقیل های دستی بپردازیم و به ویژگی های این. نوع جرثقیل ها اشاره کنیم تا شما بتوانید بسنجید که آیا این جرثقیل ها برای شما مفید هستند یا خیر. اگر شما هم قصد خرید این نوع جرثقیل ها را دارید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

اجزای تشکیل دهنده جرثقیل دستی قیمت جرثقیل دستی
اجزای تشکیل دهنده جرثقیل دستی

میله متحرک متصل به دو چرخ دنده
محافط کابل
گیره ضامن چرخ دنده که به بدنه متصل شده به وسیله فنر چرخ دنده کنترل می شوند
فنر چرخ دنده
طناب یا سیم بکسل یا زنجیر
قرقره آویز
فنر متوقف کننده چرخ دنده
بدنه اصلی
گیره فنر متوقف کننده
دوقلاب متصل شونده به بار و محل انتقال بار
دستگیره

قیمت جرثقیل

قیمت جرثقیل ها به توچه توانی که دارند یا جنسی که ساخته شده اند متفاوت است همچنین این جرثقیل ها دارای آپشن های متفاوتی هستند که می تواند قیمت ها تاثیر بگذارد این جرثقیل ها در بازار در برند های خارجی و نمونه ها داخلی یافت.

درباره جرثقیل دستی قیمت جرثقیل دستی
درباره جرثقیل دستی

جرثقیل های دستی با چین بلاک chain block از وسایل مورد نیاز در ساختمان سازی، پل سازی، صنایع ریلی و جاده ای، آتش نشانی و امداد و نجات، صنایع برقی و مخابرات، صنایع دریایی و کشتی سازی، جنگلداری و بسیاری مشاغل و صنایع دیگر هستند

در این صنایع باید از دستگاه ها و ابزار آلات سنگین استفاده کرد و قطعا بالا پایین کردن این وسایل با استفاده از نیروی انسانی سخت و گاهی غیر قابل انجام است این مواقع جرثقیل با دارا بودن مکانیزمی ساده و تاثیر گذار و بهره گیری از فولاد مقاوم و ایمن و ضد زنگ می تواند با فشار و نیروی کم میتواند مقادیر بالا و زیادی را جابجا کند.

مراحل استفاده از پولیفت

۱.چرخ دنده محرک را آزاد کنید.

۲. قلاب بار را به بار که قصد دارید کشیدن را به آن وصل کنید.

۳. کابل تجهیز را آزاد کنید.

۴. قلاب را به محلی که می خواهید بار را به آنجا انتقال دهید متصل کنید.

۵.سپس شروع به حرکت دادن دسته اهرم کنید و اینکار را تا رسیدن بار به موقعیت دلخواهتان ادامه دهید و اطمینان حاصل کنید که بار پس از آزادی تسمه یا کابل جابجا نمی شود.

۶ سپس چرخ دنده را آزاد کنید و دستگیره اهرم را به سمت پایین فشار دهید و کابل یا تسه را آزاد کنید.

 

حرف آخر

امروز در ایتال ابزار به جرثقیل های دستی پرداختیم و سعی کردیم ویژگی های آن را بیان کنیم تا شما بتوانید با مطالعه ویژگی ها و مزیت ها و معایب آن بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این نوع جرثقیل ها به درد شما میخورد یا خیر البته بهتر است هنگام اقدام به خرید این جرثقیل ها یک فرد با تجربه و متخصص را همراه خود داشته باشید که بتواند نظرات کارشناسه تری را به شما بدهد.

امیدواریم شما توانسته باشید از مطلب استفاده لازم را کرده باشید و برای شما مفید واقع شده باشد. ایتال ابزار با سالها سابقه درخشان در زمینه فروش بست بکسل و تسمه جغجغه و جرثقیل های سقفی و سیم بکسل در خدمت مشتریان عزیز می باشد شما میتوانید با برقرار ارتباط از طریق راه های تماسی که در سایت قرار گرفته برای دریافت مشاوره خرید و ثبت سفارش اقدام نمایید. ایتال ابزار تلاش می کند بهترین محصولات را با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت در بروز ترین برند های جهان برای شما فراهم کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *