چین بلاک یا جرثقیل دستی چیست؟

در صنایع سنگینی مانند ساختمان‌سازی، گاه لازم است تا از تجهیزاتی استفاده شود که بلندکردن و پایین آوردن محموله‌های سنگین را ساده کند. این تجهیزات که اصطلاحاً با عنوان چین بلاک شناخته می‌شود، مکانیکی است و شما با کمک دست باید بارها را بالا برده یا پایین بیاورید.
جهت دریافت لیست قیمت چین بلاک تماس بگیرید.

در صورت نیاز به خرید جین پلاک با ایتال ابزار تماس بگیرید.

این جرثقیل دستی بسیار ساده ولی حیاتی هستند. آن‌ها از دوچرخ ساخته شده‌اند که زنجیر به دور آن‌ها پیچیده شده است. زنجیر وقتی به بار متصل می‌شود برای حرکت‌دادن بار به دور این چرخ‌ها می‌پیچد و بار را بلند می‌کند. بار با کمک قلاب به سر دیگر متصل است.

چین بلاک

چین بلاک

مزایا و انواع چین بلاک

قبل از اینکه بخواهیم مزایای استفاده از خدمات چین بلاک را ذکر و بررسی کنیم، بهتر است ابتدا در مورد مزایای استفاده از چین بلاک نکاتی را ذکر کنیم. از آنجایی که چین بلاک‌ها هم به صورت مکانیکی و هم الکتریکی استفاده می‌شوند، هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. از مزایای استفاده از چین بلاک‌های مکانیکی نسبت به الکتریکی این است که برای کار با آنها نیازی به جریان برق و روغن و دیگر منابع انرژی نداریم و کار با آنها راحت تر است و هزینه‌ی کمتری دارد. قیمت و هزینه‌های نگهداری و تعمیرات آنها بسیار کمتر از انواع الکتریکی آنها است.

ایتال ابزار عامل فروش چین بلاک در تهران.

اجاره چین بلاک

حالا که با مزایای استفاده از چین بلاک‌های مکانیکی و دستی آشنا شدید، بد نیست با بخشی از مزایای استفاده خدمات آنها هم آشنا شوید. مهمترین مزیت استفاده از خدمات و اجاره‌ی آنها این است که هزینه کمتری نسبت به خرید آنها می‌پردازید و از پرداخت هزینه‌های استخدام اپراتور، نگهداری و تعمیرات آنها معاف خواهید شد. برای افراد و شرکت‌های ساختمانی‌ای که پروژه‌های کوتاه مدتی در سال دارند و پیوسته در حال جابه‌جایی از پروژه‌ای به پروژه‌ی دیگر هستند؛ اجاره‌ی این تجهیزات و استفاده از خدمات آنها بهترین راهکار است. یکی دیگر از این مزایا این است که شرکت‌ها و تیم‌های اجاره دهنده‌ی این تجهیزات بهترین برندها و متنوع ترین انواع و مدل‌های آنها را با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت‌ها دارند. این شرکت‌ها خودشان استانداردها و مجوزهای استفاده از این وسایل و تجهیزات را کسب کرده اند و نیازی به طی کردن مراحل اداری و زمان بر برای افراد و شرکت‌های ساختمانی برای کسب مجوزها و استانداردهای لازم در حین کار نیست.

مجموعه ایتال ابزار در زمینه فروش چین بلاک در خدمت شما می باشد.

چین بلاک

چین بلاک

اگر تمایل دارید با کمک دستان خود بارهای زیادی را جابه‌جا کنید چین بلاک گزینه مناسبی است. چرخ‌دنده‌ها می‌چرخند و بار را برای شما جابه‌جا می‌کنند. با کمک این ابزار به‌راحتی حتی می‌توانید اوزان زیاد را حمل و ترابری کنید. لیست قیمت خرید فروش اجاره انواع چین بلاک جیم پلاک.

به هر صورت، کار با چین بلاک (جیم پلاگ) بسیار راحت است و شما را ترغیب می‌کند که استفاده از جرثقیل دستی را در دستور کار خود قرار دهید. هیچ خطری شما را تهدید نمی‌کند. هرکجا که محیط باز است و شما نیاز دارید تا محموله‌ای را جابه‌جا کنید، می‌توانید با خیال راحت از این بالابر دستی استفاده کنید. علاوه بر این حتی در محیط بسته‌ای که دسترسی به برق امکان‌پذیر نیست، این بالابر جوابگو خواهد بود.

تنها در مواردی که سرعت بالا نیاز است یا قرار است عملیات برای مدتی طولانی انجام شود، استفاده از این وسیله به دلیل تحلیل نیروی کار انسانی امکان‌پذیر نیست. در غیر این صورت در هر شرایطی این دستگاه مناسب و مقرون‌به‌صرفه است. ل