شگل استیل ابزاری است که وجود آن برای متصل کردن اسلینگ های لیفتینگ، سیم بکسل، زنجیر و طناب، برای کشیدن و بالا بردن بار ضروری است. شگل ها، اتصال و استحکام ایمن را تضمین می کنند.

شگل استیل به دلیل مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی، در مکان های دارای رطوبت بالا یا در آب مورد استفاده قرار می گیرد و باعث شده تقاضای خرید شگل استیل بالا برود. در این زمینه ایتال ابزار اقدام به فروش شگل استیل کرده است و برای استعلام قیمت شگل استیل می توانید با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

با ما تجربه خرید شگل استیل حسن آباد تهران را داشته باشید.

شگل استیل نه تنها در تیپ ها و شکل های ترکیبی مختلفی تولید می شود بلکه دارای گرید های مختلف با ترکیبات شیمیایی متفاوت می باشد. در هر دو گرید کاربردی شگل استیل از دو عنصر فلزی پاییه با قابلیت الکترون دهی بالا یعنی حدود 18% کروم و حدود 8% نیکل استفاده شده است که خاصیت اصلی ضد اکسید شدن نیز در ساختار شگل استنلس استیل از وجود این دو عنصر فلزی پایه نشات می گیرد. گرید پایین تر شگل استیل یعنی استیل 304 اندکی خاصیت جذب با آهنربا دارد اما دارای مشخصات کششی کاملا برابری با گرید 316 شگل استیل که دارای قیمت بالاتر و اندکی تفاوت در ترکیبات شیمیایی است دارد. تفاوت اصلی گرید 316 شگل استیل با گرید 304 وجود عنصر فلزی گرانبهای مولیبدنیوم در ساختار هر چند به میزان بسیار کم و با درصد حداکثری 2% می باشد که سبب افزایش قیمت شگل استیل 316 نسبت به قیمت شگل استنلس استیل 304 شده است.

شگل استیل

شگل استیل

شگل نعلی استنلس استیل

شگل نعلی استنلس استیل European bow shackle یکی از پر کاربرد ترین نوع شگل استیل می باشد که بص.ورت پین دار و اغلب بصورت پیچی تولید می شود. شگل نعلی استنلس استیل بصورت مشترک هم در اتصالات سیم بکسل و هم برای اتصالات زنجیر استیل مورد استفاده قرار می گیرد و از ادوات لیفتینگ پر استفاده در اسلینگ می باشد. شگل نعلی استنلس استیل متشکل از یک بدنه نعلی شکل می باشد که قوص و خیز های موجود بر روی این طراحی برای برند های مختلف می تواند دارای شکل های مختلفی باشد. شگل نعلی استنلس استیل دارای بیشترین میزان کاربری در گرید 316 می باشد که علاوه بر آب و رطوبت در برابر کلرید ها نیز مقاومت مناسبی دارد. بدون نیاز به کوچکترین آبکاری سطحی شگل نعلی استنلس استیل بواسطه حظور درصد بالای کروم و نیکل در ساختار که مشخصات مکانیکی برابری را با شگل استیل گرید 304 با تنسایل مقاومتی 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع فراهم می آورد می باشد.

شگل یو استیل

شگل یو استیل Jis type Dee shackle نوعی از شگل استیل می باشد که بدنه آن به شکل U بوده که در فارسی به آن شگل یو استیل گفته می شود. این در حالی است که پس از بسته شدن پیچ یا پیچ و از دید کناری این شگل استیل به شکل حرف بزرگ انگلیسی D دیده می شود و از این رو نام انگلیسی آن اندکی متفاوت می باشد. شگل یو استنلس استیل نیز مانند دیگر ادوات استیل در هر دو گرید 304 و 316 قابل عرضه می باشد و در سایز های مختلف متناسب با وزن باری که به آن متصل می شود مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو استیل معمولا کاربری محدودتری نسبت به شگل نعلی شکل دارد اما نه تنها به شکل ساده بلکه بصورت پاراکورد نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از شگل یو نیز هم در تولید اسلینگ سیم بکسل و هم در تولید اسلینگ های زنجیری استفاده می شود. شگل یو استیل هم همراه با پین و هم با اتصال پیچی بسته می شود.